טרייד אין

טרייד אין מאפשרת לך עסקת מפתח תמורת מפתח

 לרכב מדגם חדיש.

הכנס לסניף הקרוב אליך וקבל הצעה אטרקטיבית

 אשר תאפשר לך להתקדם לרכב חדיש

 וכל זאת בתנאי מימון נוחים ועם הוגנות מקצועית כמתחייב

 

טרייד אין - המפתחות כבר בפנים


טרייד אין מאפשרת לכם לשדרג את הרכב לדגם חדיש יותר, חברת טרייד אין מציעה לכם מגוון רכבים, בתנאי מימון נוחים, אטרקטיביים. החברה מציעה לכם רכבים פרטיים, מסחריים, משאיות, רכבי שטח ועוד.


כשאתם רוכשים רכב במסגרת טרייד אין יש לכם גב, יש לכם כתובת. חברה אמינה ומקצועית, המחויבת ומתחייבת להוגנות ולשקיפות מציעה רכבים ממגוון מקורות – השכרה, ליסינג, רכבים פרטיים ורכבים מוסדיים. רכישת רכב במסגרת טרייד אין מאפשרת לכם לנסוע ולישון בראש שקט. ההיצע הרב ודאי יאפשר לכם לבחור מכונית כרצונכם. יועצי חברת טרייד אין ואנשי השיווק יעמדו לרשותכם בכל שאלה על אודות ההשכרה.


רכישת רכב במסגרת טרייד אין מאפשרת לכם לבחור רכב מתוך צי רכבים מגוון, בטווח גדול של מחירים. טרייד אין מקפידה על הנחיות היבואנים. היא מתחזקת ומטפלת ברכבים על-פי הנחיותיהם. כל תקלה שמתגלה מטופלתת לאלתר באופן מקצועי. בטרם הקנייה מקבל הלקוח דף שבו מפורטים כל הטיפולים ברכב. טרייד אין לא מציעה רכב למכירה לפני שעבר בדיקה מטעמה במכון רכב המורשה לבצע בדיקות תקינות.במסגרת תקנות החברה המחייבות, מובטחת ללקוח אחריות לשנה או, לחלופין, ל -15.000 ק"מ (המוקדמת משתי החלופות).

 טרייד אין היא אפוא השיטה הטובה והמשתלמת ביותר לרכישת רכב משודרג
מרכז השירות של חברת טרייד אין נותן מענה מלא לכל הטיפולים הנדרשים לרכב במחיר מוזל על כל טיפול של רכב הנרכש באמצעות החברה. רכישת רכב במסגרת טרייד אין מזכה אתכם גם בהסדרי ביטוח נוחים עם חברות הביטוח השונות ומאפשרות קבלת רכב חלופי כשרכבכם מושבת.

טרייד אין מאפשרת לכם להצטייד ולהתחדש במגוון אבזרי רכב לנוחות, לרווחה ולפינוק, לרבות התאמה לכל סוגי הדיבוריות ומערכות שונות שמגבירות את בטיחות הרכב ומיגונו. טרייד אין אלדן - כפי שאתם קוראים – מעניקה לכם מעטפת של שירותים נלווים, לבד מהרכב המשודרג שאתם רוכשים באמצעותה.

טרייד אין רואה בכם, לקוחות יקרים, אלה שמכבר הפוטנציאליים שבינכם, את המשאב החשוב והיקר שלה, אשר כלי הרכב השונים המוצעים לכם במסגרת עסקת טרייד אין מטעמה, נועדו לטובתכם ולרווחתכם.