טרייד אין קנייה

ברשותנו מגוון רחב של כלי רכב מסוגים שונים:

רכבים פרטיים
רכבים מסחריים
רכבי שטח 4*4
משאיות
רכבים ייחודיים
יתרונות הקנייה בטרייד אין :

♦ מאות רכבים למכירה בבעלות ליסינג, השכרה, חברה ופרטי
♦ תקופת אחריות על חשבוננו
♦ תנאי מימון מעולים ללא תחרות
♦ קניה מהירה ובטוחה בראש שקט

באים, בוחרים ויוצאים עם מכונית טרייד אין


טרייד אין קנייה - הבחירה הנכונה


מחפשים רכב? לחברת טרייד אין ישנן הצעות מצוינות בשבילכם. בין החלופות המוצעות - אחת היותר טובות היא קניית רכב מהשכרה/ליסינג, במסגרת טרייד אין. אחד היתרונות המובהקים ברכישת רכב במסגרת זו הוא ההיצע המגוון והעשיר המוצע לכם במתחם אחד. בנוסף – אנשי המקצוע של החברה יסייעו לכם למקד את החיפוש ולהגדיר את סוג הרכב המבוקש.


טרייד אין קנייה עלולה להימשך זמן רב, מה גם שהיא עלולה להיות כרוכה בכיתות רגליים למקומות שונים, תהליך מייגע, שעלול לגזול זמן וכסף רבים. הפיתרון לכך הוא רכישת הרכב אצל חברת טרייד אין, חברה מקצועית ואמינה המציעה לכם רכבים שהוכשרו למכירה, לאחר שטופלו במוסך המרכזי שלה.


חברת טרייד אין מציעה לכם רכבים מכל סוג שהוא – פרטי, מסחרי, רכב שטח, משאית ועוד. אם אתם מבקשים לבצע טרייד אין קנייה, נציגי החברה יציעו לכם מבחר רכבים אשר תמורת תוספת תשלום על הסכום שייוותר אצלכם לאחר קנייתה מכם את הרכב שאותו אתם מבקשים להחליף תשדרג אתכם לרכב טוב יותר מודל חדיש יותר. טרייד אין מקדמת אתכם בחיים.


קניית רכב מהשכרה-מה רע?

התשובה ברורה: אין רע. מהותה של העסקה המתבצעת היא - מפתח תמורת מפתח. כאשר ההיצע גדול ועשיר, סביר שכל אחד מכם יוכל למצוא את הרכב המבוקש. מאחר שהחברה מחויבת לספק ללקוחותיה רכבים איכותיים ובטיחותיים, המטופלים באופן סדיר, כאשר אתם מבצעים קניית רכב מהשכרה/ליסינג אתם מקבלים אותו עם אחריות ויכולים לנסוע בשקט ובביטחון.


חברת טרייד אין בעלת ותק ומוניטין יודעת שהלקוחות שלה הם הנכס היקר והחשוב שלה, לכן היא משקיעה משאבים רבים ותשומת לב מוקפדת להכין עבורם את הרכבים הטובים ביותר. לבד מרכב מטופל היטב מוענקת ללקוחות החברה הזכות לטפל ברכביהם במוסך המרכזי שלה בהנחה.


כדי להיות בטוחים כי אתם עושים עסקה טובה ונכונה תוכלו להתייעץ עם לקוחות רבים שביצעו טרייד אין קנייה אצל חברת טרייד אין. המוניטין אינו מובן מאליו. השם הטוב והלקוחות החוזרים שוב ושוב לשדרוג רכביהם ולהחלפתם במודל חדיש יותר הם אות ועדות לאיכות ולמצוינות.