חברות ליסינג מכירת רכב – עסקת רכב 0 קילומטר או יד 2? 

חברות ליסינג מכירת רכב – עסקת רכב 0 קילומטר או יד 2? 

רכישת רכב חדש "מהניילונים" מהווה בגדר חלום אצל אנשים רבים, כאשר, מה שעומד בין אותם האנשים לבין הגשמת החלום יהיה במקרים רבים גובה התקציב אשר יוקצה עבור המטרה. 
החדשות הטובות הן, שעסקאות 0 קילומטר, אשר מוצעות על ידי חברות ליסינג מכירת רכב, יכולות להוות כפתרון עבור אותם אנשים ולמעשה, לאפשר להם ליהנות מרכישה של רכב חדש במחיר שהינו נמוך יותר מזה אשר יוצע להם על ידי היבואן. 
כמובן, שרגע לפני שסוגרים עסקת 0 קילומטר, חשוב להכיר לעומק את היתרונות והחסרונות של אותה עסקה – כאשר היכרות מעמיקה עם אותם היתרונות והחסרונות יאפשר קבלת החלטה מושכלת, לגבי השאלה אם לרכוש רכב חדש בעסקת 0 קילומטר או שמע עדיף דווקא לרכוש רכב מיד שניה. 


מה חשוב לדעת על עסקאות 0 קילומטר?


חברות ליסינג קונות כמויות גדולות של דגמי רכבים – מה שמאפשר להם ליהנות מרכישה במחירים מוזלים וכחלק מכך, גם להציע את הרכבים למכירה במחירים שהינם מוזלים יותר – ועדיין ליהנות מרווחים. 
חשוב להיות מודעים לעובדה שבהליך חברות ליסינג מכירת רכב, בעסקאות 0 קילומטר, הרוכש אומנם נהנה מרכב חדש, אבל, הרכב לא נרשם כיד ראשונה – מכיוון שלרוב, מי שירשם כ"יד הראשונה" תהיה חברת הליסינג עצמה. לעסקת 0 קילומטר יש גם חיסרון נוסף, אשר טמון בעובדה שלרוב, מדובר ברכבים אשר מוצעים מדגמים ספציפיים והם נחשבים כדגמים היותר "בסיסיים". 
מעבר לכך, עדיין מדובר ברכב אשר טומן בחובו עלות יחסית גבוהה, לכן, במקרים רבים, אחרי עריכת הבירורים השונים, עדיין תגיעו למסקנה שעדיף לכם לרכוש רכב מיד שניה – והחדשות הטובות שלא מעט חברות ליסינג מציעות גם את האפשרות הזאת. 


הכתובת הנכונה עבור המטרה


אם גם אתם נמצאים בחיפושים אחר חברות ליסינג מכירת רכב, קיימת חשיבות גבוהה כאמור, שתבחרו את החברה ממנה תרכשו את הרכב בתבונה – ותוודאו שאכן מדובר בחברה מקצועית, מנוסה ואמינה. 
אין כל ספק כי מוקד המכירות לרכב טרייד אין, אשר פועל משנת 1996 יהווה עבורכם כצוהר לעסקת הרכב הנכונה, המתאימה והמשתלמת.