הכל על טיפול בפחחות וצבע לרכב

הפקקים בכבישים, בעיות החניה ועצבנות הנהגים הם הגורמים לשריטות ומכות קטנות על פח הרכב, או לתאונות גדולות יותר המותירות נזקים חמורים. 
גם אלו שמשתדלים לשמור על רכבם בקנאות, יבינו שהימנעות מנזקי פח היא בלתי אפשרית.
טיפול פחחות וצבע לרכב פותרים את הבעיה, שכן שיטות הטיפול במוסכים מתקדמים מניבים תוצאות מרשימות לפח..  בנוסף, רכב שעבר תאונה והיה מבוטח, רשאי על פי החוק לדרוש מחברת הביטוח להשיב את הרכב לקדמותו.

מה יכללו הטיפולים?

שירותי פחחות וצבע כוללים תיקונים קלים בפח שנגרמו מ- "דפיקות" קלות וצביעה ממוקדת על המקום שנפגע. אולם במקרים חמורים יותר של פגיעות עמוקות יותר בפח, השירותים יהיו מורכבים ויכללו החלפת דלתות, פגושים וצביעת הרכב כולו.
ישנם מוסכים ובהם מחלקה מיוחדת לעניין, בה מתקנים סדקים ופגיעות בשלדה, שכן, פגיעות אלו עלולות לפגוע בתפקודו התקין של הרכב. נזקים המצריכים טיפולים מורכבים מסוג זה, נגרמים בשל תאונת דרכים, יכללו בביטוח המקיף לרכב ואף יוצע ללקוח רכב חילופי בעת הטיפול.

אל תחסוך - הזול הוא היקר!
 
מי מאיתנו לא מחפש אנשי מקצוע זולים וחסכון בעלויות?
בטיפולי פחחות וצבע החיסכון הכספי יכול להביא לנזק יקר יותר, שכן צבע זול לרכב ידהה מהר מאוד ויאלץ אתכם לחזור על הטיפול ולשלם בשנית. כמו כן, מוסך מקצועי ישתמש בצבע איכותי ומקורי התואם את הצבע של הרכב, כדי למנוע מצב של חוסר התאמה בגוון ובחומר.

מוכרים? השקיעו במראה הרכב

אם הנכם מעוניינים למכור את הרכב ולקבל עליו סכום מכובד, רצוי להשקיע בעבודות פחחות וצבע. חידוש ורענון ויזואליות הרכב יסיע במידה ניכרת למכור אותו מהר ובמחיר טוב, אחרי הכול העין היא זו שקונה. רכב חלוד עם פגיעות ו- "דפיקות" לא יימכר בקלות כמו רכב עם מראה מושלם ונוצץ.