חברות ליסינג למכירת רכבים בארץ

חברות ליסינג למכירת רכבים בארץ

ליסינג של רכב חברה או טנדר הינה דרך מקובלת לשכור רכב לאורך תקופה ארוכה. אם זאת חברות ליסינג שונות פונות לפלח השוק של מכירת רכבים שבהחזקתם. בשל העלייה ההולכת וגדלה בביקוש לרכבים. כתוצאה ממשבר הסחר שנגרם מעיקוב תנועת סחורות בשל מגפת הקורונה. יותר ויותר חברות ליסינג מציאות לנו אפשרויות לקניית רכבים, מעבר לשירותי ההשכרה הסטנדרטים שאותם עסקים מספקים.  חברות ליסינג למכירת רכב הן הפתרון החדשני והמשתלם ביותר עבורכם.

 

חברות ליסינג למכירת רכב

איך עובדות סוכנויות ליסינג למכירת רכב? הסוכנות מרוויחה כסף על ידי מכירת רכבים מעל המחיר של הסוחר, ועל ידי ביצוע תחזוקה שוטפת ברכבים הנמכרים. לקוחות בדרך כלל משלמים עמלות על כלי רכב שהם רוכשים (המצורף למחיר המכירה הכולל של הרכב) ומשלמים תשלום לפי שעה או מחיר קבוע עבור התחזוקה של הרכב. 
המעבר של חברות ליסינג רבות לשוק מכירת הרכב הינו מהפך מבורך, אשר מיועד להוזיל את מכירי הרכב בישראל. ולהנגיש את יכולת רכישת רכב מידי חברות ליסינג למכירת רכב, עבור אוכלוסיות מתקשות. כמו למשל, זוגות צעירים מעוטי יכולת.

 

היתרונות בקניית רכב מחברת ליסינג

היתרון המרכזי בבחירת השירות של חברות ליסינג למכירת רכב, הוא המחיר המשתלם שחברות שונות מציעות. בנוסף למחיר המשתלם מתווספת העובדה שאתם רוכשים רכב משומש, מחברה רצינית, מקצועית ואמינה. שיכולה לספק לכם את מעטפת השירות הנדרשת, במהלך ולאחר רכישת הרכב שלכם. כל זאת בנוסף לחוויית רכישה מידי מקצוענים אמיתיים.

 

טרייד אין Trade in הכתובת שלכם לרכישת רכב

חברת טרייד אין פועלת בשוק הרכב בישראל משנת 1996. ומנהלת את מערך הקנייה והמכירה של רכבים, הכולל גם מכירה והחלפה. החברה פועלת מתוך החזון לספק את השירות הטוב ביותר, שנותן את המענה היעיל והחסכוני ביותר לקהל לקוחותינו. 
מכל חברות ליסיניג למכירת רכב, אנו מבטיחים לספק את המחיר הטוב ביותר, לצד השירות האדיב ביותר. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ממש עכשיו, ולשמוע מנציגי החברה שלו על מגוון האופציות לרכישת רכב, בתנאים הטובים ביותר ובמחיר המשתלם ביותר בשוק הרכבים הישראלי.