מאמרים

  טרייד אין ביטוח- נוסעים על בטוח
טרייד אין ביטוח מבטחת ומקיימת, נוסעת אתכם נסיעה בטוחה ומבוטחת. במסגרת סל השירותים המגוונים שמעניקה חברת טרייד אין ללקוחותיה, היא מציעה להם, בין השאר ביטוח בתנאים מועדפים ואטרקטיביים במיוחד.
קרא עוד>>>
   
  טרייד אין ליסינג בחברת טרייד אין המקום הנכון עבורכם
טרייד אין ליסינג נותן מענה מצוין למי מכם שרוצים לשדרג את רכבם אחת לשנים אחדות, קודם שהרכב יאבד מערכו סכום משמעותי שיהפוך את שדרוגו לבלתי כדאי עבורכם.
קרא עוד>>>
   
  הכל על טיפול בפחחות וצבע לרכב
הפקקים בכבישים, בעיות החניה ועצבנות הנהגים הם הגורמים לשריטות ומכות קטנות על פח הרכב, או לתאונות גדולות יותר המותירות נזקים חמורים.גם אלו שמשתדלים לשמור על רכבם בקנאות, יבינו שהימנעות מנזקי פח היא בלתי אפשרית. טיפול פחחות וצבע לרכב פותרים את הבעיה.
קרא עוד>>>
   
  מכירות רכב טרייד אין – עסק, עסקה, חיסכון, הנאה
מכירות רכב טרייד אין מאפשרות למי מכם שרוצים לשדרג את הרכב שבבעלותם לעשות זאת במתחם אחד ובכך לחסוך זמן וכסף – שניים מהמשאבים המתכלים היותר יקרים.
קרא עוד>>>
   
  מוקד תיקונים- תיקון טוב במחיר הוגן
זה עתה רכשתם רכב והשמחה רבה, אולם יש להביא בחשבון את עניין אחזקת הרכב והתיקונים הדרושים. בין אם מדובר ברכב חדש או ברכב יד שנייה שירותי המוסך והתיקונים הוא הכרחי.
קרא עוד>>>
   
  רכישת רכב במימון – הרכב בהישג יד ובהישג כיס
רכישת רכב במימון היא אחת האופציות היותר מעשיות לרכישת רכב. כאשר אתם מחפשים מקורות לרכישת רכב אתם משקללים, בוודאי, שיקולים שונים ובהם: מיקום, נגישות, זמינות, מגוון הרכבים, טווח המחירים, אופן המימון ועוד.
קרא עוד>>>
   
  מוסך מקצועי בארץ – כל השירותים במתחם אחד
לא פעם, כשאנחנו מחפשים מוסך מקצועי בארץ אנחנו מקווים למצוא מוסך שאפשר יהיה לבצע בו את כל הטיפולים הנדרשים – הן טיפולי תחזוקה שוטפת והן טיפולים במקרים שבהם משהו ברכב מתקלקל.
קרא עוד>>>
   
  רכישת רכב יד שניה בפעם הראשונה- יתרונות
רבים מבין לקוחות טרייד אין הם לקוחות חוזרים. זה מכבר גילו את יתרונות רכישת רכב יד שניה ופעם בכמה שנים משדרגים ומתחדשים ברכב טוב ואיכותי יותר. אומרים כי תמיד יש פעם ראשונה.
קרא עוד>>>
   
  רכישת רכב מליסינג – משתלמת וכדאית
כאשר אתם מבצעים רכישת רכב מליסינג אתם רוכשים רכב ממקור שיש לו אבא ואימא. בניגוד לרכישתו מלקוח פרטי, מזדמן, אקראי, כאשר אתם מבצעים רכישת רכב מליסינג אתם נהנים מגב ומגיבוי של חברה מקצועית, אמינה ובעלת מוניטין.
קרא עוד>>>
   
   טרייד אין השכרה – בעלים לזמן מוגבל...
בין מגוון השירותים שהיא מעניקה, חברת טרייד אין אלדן עוסקת גם בתחום טרייד אין השכרה. יש חברות שהן בעלות שם. יש חברות שהן שם דבר בתחומן. רוצים לרכוש רכב? טרייד אין היא החברה שהפנייה אליה טבעית ומתבקשת. רוצים לשכור רכב? בבקשה. אין כל צורך לחפש חברה אחרת.
קרא עוד>>>
   
 

טרייד אין – מה אמרתם?
אמרתם טרייד אין אמרתם טרייד אין אלדן. אמרתם שירות. אמינות. איכות. אמרתם נציגי שירות שנכונים לתת מענה לכל בעיה. אמרתם מחויבות לשביעות רצון לקוחות. אמרתם מכירה וקנייה. אמרתם עסקה טובה. אמרתם WIN –WIN.
קרא עוד>>>

   
  טרייד אין קנייה – בפעם הראשונה יד שנייה
רוצים להחליף את הרכב הישן שלכם?ישנם דברים שהם בבחינת מוסכמה שאינה צריכה ראיה. עם הדברים האלה נמנה טרייד אין קנייה בחברה שהיא שם נרדף למכירה ולקנייה של רכב יד שנייה.
קרא עוד>>>
   
   ביטוח טרייד אין – הולכים על בטוח, נוסעים עם ביטוח
בכל עסקת רכב יד שנייה, חשוב להקפיד ולוודא כי ברשותכם ביטוח רכב תקף. כאשר אתם מבצעים עסקה של החלפת הרכב, עליכם לעדכן את הנתונים גם על פי הדרישות של הרכב החדש. ככל שהוא חדש יותר מן הסתם ערכו רב יותר ולכן חשוב לוודא כי אתם, הבעלים החדשים, והנוסעים ברכב מבוטחים.
קרא עוד>>>
   
 

 טרייד אין- ההצעה הטובה ביותר
חברת טרייד אין מאפשר לכם לקבל רכב מדגם משופר תמורת תוספת כספית בנוסף לרכב הישן שבבעלותכם. מאחר שהחברה רוכשת את רכבכם אתם פטורים מהמאמץ הכרוך בחיפוש קונה פוטנציאלי.
קרא עוד>>>

   
  החלפת רכב ברכב:  WIN – WIN
החלפת רכב ברכב בתהליך אינטנסיבי ואפקטיבי. גם בעברית זה נקרא ונשמע כדאי ומשתלם. חברת הליסינג טרייד אין  מציעה לכם מגוון רב של רכבים, פרטיים ומסחריים, עם תקופת אחריות על חשבון החברה. תנאי מימון מצוינים מאפשרים למי מכם אשק קשיים בהשגת מימון לביצוע העסקה מניא אותם מביצועה.
קרא עוד>>>
   
   טרייד אין רכב – קנייה בראש שקט
קניית רכב ללא דאגות. מי אומר ש"אין חיה כזאת"? טרייד אין רכב הינה עסקה פשוטה, קלה ונוחה. מאחר שאין מקום לוויכוח ישנו מקום נרחב להנאה. כאשר אתם מבקרים באחד מסניפי חברת ההשכרה והליסינג טרייד אין אלדן אתם יכולים להתרשם מעצמתה רק על פי מבחר הרכבים העצום המוצע למכירה.
קרא עוד>>>
   
   קניית רכב מליסינג
חברת ליסינג טרייד אין פותחת לכם מדי יום חול שוק ססגוני ובו מבחר מכוניות המוצעות למכירה. במגרשים הסמוכים לסניפי החברה אתם מוזמנים לבצע קניית רכב מליסינג בתהליך קצר, יעיל, שבמהלכו החברה תרכוש מכם, כרצונכם, את הרכב הישן (בכפוף לבדיקה) ותמורת תוספת תשלום ליהנות מרכב משודרג, חדיש יותר.
קרא עוד>>>
   
  רכישת רכב ליסינג- דרך צלחה לעסקה מוצלחת
רוצים להחליף רכב? מתלבטים היכן? חברת טרייד אין מציעה לכם מבחר גדול של כל סוגי הרכבים הרצויים מיד שניה. המונח עלול להטעות.לא רק על פי חזותם של הרכבים המוצגים ומוצעים למכירה במגרשי הסניפים השונים של החברה נראה כי מדובר ברכבים מושקעים ומשודרגים; גם ובעיקר על פי תחזוקתם.
קרא עוד>>>
   
 

 פחחות וצבע – רק אצל המקצוענים
נזקים בפח ובצבע הרכב הנם נזקים שלא תלויים בנו וקשה מאוד להימנע מהם. גם אם נשתדל להיות זהירים ככל האפשר בעת נסיעה בכביש, הפח של רכבנו עדיין יכול להינזק בשל נהגים אחרים. ובשורה התחתונה, רוב הסיכויים שנזדקק לשירותי פחחות וצבע לרכב.
קרא עוד>>>

   
  במוו טרייד אין – שווה לרכוש בליסינג
עסקת במוו טרייד אין היא רק אחת מהעסקאות שתוכלו לבצע בחברת טרייד אין. שווה לעקוב בקפידה אחרי המבצעים האטרקטיביים השונים, שבהם מוצעים דגמים יוקרתיים של מכוניות של מיטב היצרניות ובהן BMW. כל המכוניות המוצעות למכירה נבדקות ומטופלות בקפידה, בכפוף לתקני איכות ובטיחות מקומיים ובינלאומיים, כאשר ניתן לראות בגיליון הבדיקה את כל הבדיקות והטיפולים שבוצעו במכונית.
קרא עוד>>>
   
 

טרייד אין יונדאי – איכות רואים גם בעיניים עצומות
סגורים על יונדאי? עסקת טרייד אין יונדאי היא אחת הדילים המשתלמים ביותר, אחת מעסקאות החליפין היותר אטרקטיביות המוצעת לכם בטרייד אין, חברה אשר רכישת רכב במסגרת זו היא תחום המומחיות שלה והיצע הרכבים המוצע במסגרתה הוא עצום.
קרא עוד>>>

   
 

 מערכות שמעו דיבוריות לרכב

רוב האנשים לא אוהבים להתעסק עם כל הקשור במערכת השמע ובדיבורית ברכב שלהם.
כיוון שכל המונחים הטכניים ירתיעו את מרבית האנשים, שכן אינם מבינים דבר בתחום. כל נהג מבקש להאזין לרדיו ולמוזיקה ואפשרות לדבר בסלולר באמצעות דיבורית, מעבר לכך אינו מבין בדבר. תחום מערכות שמע ודיבוריות לרכב מתפתח מאוד בשנים האחרונות וניתן למצוא כיום בשוק
מגוון מערכות שמע לרכב, לא פחות טובות ממערכות שמע ביתיות.
קרא עוד>>>

   
 

טרייד אין ליסינג – הדרך המהירה לרכב חדש
רכישת רכב אינה אמורה להיות סיוט. באמצעות טרייד אין ליסינג ניתן לרכוש כל רכב מבוקש בתנאים מצוינים באמצעות עסקת תשלומים נוחים. לבחירתכם – רכבים חדשים או יד שנייה, כאשר תמורת הרכב שלכם אתם מקבלים רכב מדגם חדיש יותר בתוספת תשלום ידועה מראש.
קרא עוד>>>

   
 

 קניית רכב מהשכרה- צרכנות נבונה ומשתלמת

לא מעטים מכם "חוו", כמשוער, בעבר את ה"חוויה" הכרוכה בקניית רכב מאדם פרטי. ודאי לא קשה לאתר אנשים אשר קנו רכב אשר המוכר לא גילה להם ליקויים בסיסיים שהיו בו והציג להם מצג שווא כאילו הכול תקין. כאשר מבצעים קניית רכב מהשכרה מצמצמים עד למינימום (ובעצם, אם לדייק, עד לאפס) את הסכנה כי מישהו יערים עליכם.

קרא עוד>>>

   
 

 קניית רכב מליסינג- מדוע כדאי?

לאחרונה הוצפו לוחות המכירה באינטרנט ובעיתונים בפרסומים על מכירת רכב מחברות ליסינג שונות. הסיבה לכך היא העובדה שמכוניות חדשות נמכרות ברובן לחברות הליסינג בישראל ואלו מוכרות אותן לקהל הרחב. לרוב, רכב מליסינג יהיה בבעלות אחת כשלוש שנים ולאחר מכן, יעבור ליד שאחריו. יש יתרונות רבים כשמבצעים קניית רכב מליסינג, בייחוד אם רוכשים מחברה גדולה ואמינה כמו טרייד אין, הפועלת מאז 1996 ומעניקה ללקוחותיה שירות אמין ורכבים איכותיים.

קרא עוד>>>

   
 

 פחחות וצבע ושירותי מוסך נוספים

ישנם יתרונות רבים לרכישת רכב בעסקת טרייד אין. אחד מהם הינו יכולתה של חברה מקצועית וותיקה להציע למבצעי העסקה רכבים שמורים ומטופלים היטב במרכז השירות והטיפולים שלה. כל הרכבים המוצעים עוברים בדיקת כשירות ותקינות ובמידת הצורך מבוצעים בהם כל התיקונים הנדרשים לרבות פחחות וצבע.

קרא עוד>>>

   
  טרייד אין – מפתח תמורת מפתח
אם אתם מתלבטים מה היא הדרך הטובה והקצרה ביותר לשדרג את רכבכם- מוצעת ומומלצת לכם שיטה, אשר נהגים רבים הסתייעו בה וניצלו אותה להחלפת מכוניתם ולשדרוגה לדגם מתקדם וחדיש יותר - טרייד אין.
קרא עוד>>>
   
   קניית רכב שטח יד שניה – מרגיש כמו מהניילון
כל מי שהתנסו ברכיבת שטח ודאי התמכרו לחוויה, אשר אין די מלים בשפה העברית, ומן הסתם אף לא בכל שפה אחרת , כדי לתאר את מלוא משמעותה. מי מכם שרוצים להחליף רכב שטח או לבצע קניית רכב שטח יד שניה יכולים למצוא את מבוקשם בסוכנות טרייד אין מקצועית.
קרא עוד>>>