קניית רכבים מליסינג – חשוב לדעת

קניית רכבים מליסינג – חשוב לדעת

שוק הרכב של היום מתנהל בצורה שונה לחלוטין ביחס לצורה בה הוא התנהל בעבר. האמת היא שמדובר בסוג של מהפכה של ממש אשר הודות לה יוכל היום כל אחד ליהנות ממכונית ברמה גבוהה יותר מכפי שהוא היה חולם בהתאם לאפשרויות הכלכליות שלו תוך שהוא ייהנה מהסדר נוח במיוחד.
מהי השיטה החדשה עליה אנחנו מדברים? הכירו - קניית רכבים מליסינג.

קניית רכבים מליסינג – איך זה עובד?

בקנייה של רכב מליסינג, הלקוח אמור לשלם מקדמה ראשונית שהיא בעצם רק אחוז קטן יחסית מהמחיר של כל הרכב כולו. כאן תתחיל תקופת הליסינג. הרכב כביכול מושאל לנו ואנחנו ממשיכים לשלם בכל חודש תשלום חודשי כלשהו. תקופת הליסינג מסתיימת לאחר שאנחנו מסיימים לשלם את כל התשלומים. בשלב זה הרכב הופך להיות רכושו של הלקוח. כאן תהיה האפשרות לשדרג עוד את הרכב באמצעות עסקת טרייד אין.

היתרונות של קניית רכבים מליסינג

האפשרות של רכישת רכב מליסינג היא אפשרות טובה מאוד ויש בה כמה וכמה יתרונות כפי שנמנה להלן.

  • מחיר נוח – המחיר אותו יש לשלם כסכום ראשוני עבור הרכב הוא מחיר נוח מאוד ואנשים שלא מסוגלים לקנות רכב חדש בצורה הרגילה, מוצאים את עצמם נהנים מרכב ממש כפי שהם רצו אך בסכום הרבה יותר נוח והגיוני עבורם. המחיר הוא בהחלט נמוך יחסית לכל רכב אחר בשוק הפרטי.
     
  • אפשרויות מימון – בהשוואה להלוואות בנקאיות או כל הלוואה מסוג אחר, בקנייה של רכב מליסינג, שהוא גם כן משולם בתשלומים חודשיים כמו הלוואה, הרי שחלוקת התשלומים היא הרבה יותר נוחה וסבירה עבור הלקוח. הוא נהנה מפריסה המתאימה בדיוק לתנאים שלו וליכולת ההחזר שלו. ביחס להלוואות מסוגים אחרים, ברכב ליסינג, הכול צפוי וידוע מראש אין הפתעות כלל.
     
  •  אפשרות לעסקת טרייד אין – כאשר אתם קונים רכב ליסינג, אתם נהנים מהתחייבות מצד חברת הליסינג, שמבטיחה לכם את האפשרות של קיום עסקת טרייד אין בהמשך.

רוצים לקבל פרטים הנוספים על קניית רכבים מליסינג ?

Tradeldan – זו הכתובת שלכם! אתם תיהנו מרכב מתאים בדיוק עבורכם ובתשלומים נוחים.